انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای سایت

انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای سایت

انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای سایت

یکی از مواردی که در بهینه سازی سایت برای موتورهای جستجو، بسیار مهم است انتخاب کلمات کلیدی مناسب برای سایت است. روش های مختلفی برای انتخاب کلمات کلیدی وجود دارد که می توان از این طریق نتیجه مثبتی در نتایج موتورهای جستجو به دست آورد.

نرم افزار تحت وب کیوورد تول در سایت این مجموعه امکان پیدا کردن کلمات کلیدی را به شما می دهد. اما بهترین گزینه برای این کار گوگل ترند است. این ابزار شرکت گوگل هر ماه دیتابیس خود را به روز می کند و کلمات کلیدی را بر اساس میزان سرچ به هر زبانی رتبه بندی می کند.

خود صفحه جستجوی موتور جستجوی گوگل هم کمک می کند کیووردهای مرتبط را به خوبی پیدا کنیم. مثلا اگر کیوورد اصلی سایت ما ” طراحی سایت” است ، در پایین صفحه نتایج معمولا گوگل چند مورد کلمه کلیدی پر جستجو را به ما نشان می دهد که مرتبط با کلمه کلیدی اصلی ما هستند. همچنین پس از جستجوی کیوورد مورد نظرمان در گوگل می توانیم روی نوار ابزاری که آن کلمه را وارد کردیم مجددا کلیک کنیم. کشویی زیر آن باز می شود و به ما کلمات کلیدی پر جستجوی مرتبط را نشان می دهد.

سپس می توان کیووردها را در متن محتوای مورد نظر به کار برده و همچنین چگالی کلمات کلیدی را در متن بالا برد تا بهینه سازی سایت به خوبی انجام گیرد.