کارتینگ کیش

کارتینگ کیش

کارتینگ کیش

کارتینگ نوعی از ورزش موتوری با خودروهای چهار چرخه کوچک و چرخ ‌باز است که کارت نام دارند. در سالهای اخیر به دلیل استقبال چشم گیر مردم از این ورزش مهیج، تولید کنندگان ایرانی با کمک و بهره گیری از دانش روز شروع به تولید این وسیله مهیج کرده اند تا بتوانند پاسخگوی تقاضای روز افزون به این ورزش از طرف مردم باشند. در شهر های مختلف ایران، پیست های کارتینگ فراوانی وجود دارد که یکی از بزرگترین آنها، پیست کارتینگ ورزشگاه آزادی است. در جزیره زیبای کیش نیز یک پیست کارتینگ وجود دارد که طرفداران این ورزش مهیج را به سمت خود جذب می کند. اگر به دنبال تجربه ای هیجان انگیز هستید، کارتینگ کیش را حتما در برنامه سفر خود بگنجانید.

پیست کارتینگ کیش، یکی از بزرگ ترین پیست های خاورمیانه و غرب آسیا و البته از نخستین پیست های کارتینگ در ایران است که طول آن 800 متر و عرض آن 7 متر می باشد. این پیست روباز، پذیرای علاقمندان و گردشگران بسیاری بوده و به عنوان میزبان اولین دوره مسابقات کارتینگ قهرمانی کشور فعالیت کرده و قدمی موثر برای نزدیک شدن این رشته ورزشی به سطح استانداردهای جهانی داشته است. پیست کارتینگ جزیره کیش شامل موتورهاى چهار چرخ ATV و ماشین هاى کنترل از راه دور می باشد.

اگر علاقه مند به اتومبیل سواری هستید، این ورزش مختص شماست. اگر هم نیستید، یادتان باشد که این پیست یکی از بزرگ ترین پیست های خاورمیانه است و با توجه به زیبایی های جزیره کیش، دنبال هیجان در جای دیگری نباشید و این تجربه را، از دست ندهید. استفاده از کارتینگ برای همه آزاد است و حداقل سن برای استفاده از کارتینگ 10 سال با حداقل قد 140 سانتی متر بوده و حضور والدین برای استفاده کنندگان زیر 16 سال الزامی است.

در کنار پیست کارتینگ کیش می‌توانید از دیگر دیدنی های جزیره کیش همچون روستای باغو، شهر زیرزمینی کاریز کیش، بوستان آهوان، گذر هنرمندان، پارک ساحلی مرجان و غیره بازدید کنید تا لذت سفرتان در کیش چندین و چند برابر گردد.

آدرس پیست کارتینگ: جزیره زیبای کیش، میدان امیرکبیر، بلوار خلیج فارس، روبروی هتل دریا