چگونه در گوگل تبلیغ کنیم؟

چگونه در گوگل تبلیغ کنیم؟

چگونه در گوگل تبلیغ کنیم؟

می دانیم که برای دیده شدن یک سایت یا کسب و کار، داشتن رتبه خوب در نتایج گوگل لازم است. اما شاید با تولید محتوای مناسب هم مدتها طول بکشد تا یک سایت به رتبه های خوب گوگل برسد. پس نمی توان دست روی دست گذاشت و مدتها به امید رسیدن به نتایج اول گوگل منتظر ماند. خود گوگل برای این کار یک راه مناسب در نظر گرفته است و آن هم تبلیغات در گوگل ادورز است. در این مطلب به شما نشان می دهیم که چگونه در گوگل تبلیغ کنیم؟

تبلیغ در گوگل ادوردز

برای انجام تبلیغات در گوگل ادوردز باید ابتدا با جیمیل خود وارد اکانت گوگلتان شده و به آدرس زیر بروید و برای گوگل ادوردز ثبت نام کنید:

https://adwords.google.com

حال در اکانت جیمیل خود 2 ایمیل از گوگل دریافت می کنید. یکی از این دو که عنوانش آفر است، حاوی یک کد قرمز رنگ است و آن کپن رایگان شما برای تبلیغ رایگان در گوگل ادوردز است.

دوباره به صفحه گوگل ادوردز خود بروید و علامت شبیع چرخ دنده را که در بالا و سمت راست صفحه می بینید را کلیک نمایید. گزینه Billing & payments را انتخاب کرده و روی setting در سمت چپ کلیک نمایید. حال در انتهای صفحه Manage promotional codes را انتخاب نموده و در صفحه باز شده دکمه قرمز رنگی به نام PROMOTIONAL CODE را کلیک نمایید تا یک فیلد تکست باکس برای شما باز شود. حال می توانید کد گپن رایگان تبلیغ رایگان در گوگل ادوردز را در آن قرار داده و آن را ذخیره نمایید. حال می توانید از تبلیغات رایگان در گوگل ادوردز استفاده فرمایید.