معرفی بهترین غذاهای آلمانی

معرفی بهترین غذاهای آلمانی

اکثر ما آلمان را با تیم ملی فوتبال قدرتمندش، تولیدات صنعتی با کیفیت و خودروهای مشهور و گرانقیمتشش می شناسیم. اما کمتر کسی می توان یافت که با غذاهای آلمانی آشنایی داشته باشد. شاید تنها چیزی که برخی از ما از آن آگاه باشیم علاقه آلمانی ها به غذاهای پروتئینی و سوسیس های مرغوب و با کیفیت است. آلمانی ها مردمی خوش خوراک هستند و به تغذیه اهمیت فراوانی می دهند. از این رو بر آن شدیم به معرفی بهترین غذاهای آلمانی در این پست بخش غذاهای بین المللی سایت به روز شو بپردازیم.

مائول‌ تاشن Maultaschen

در نگاه اول این غذا شبیه راویولی ایتالیایی می باشد. در حقیقت نوعی پاستا بوده که با گوشت و سبزیجات داخل آن را پر می کنند. اما اندازه بالشت های مائول تاشن آلمانی از راویولی ایتالیایی کوچکتر است. مععمولا این پاستاهای پر شده در تخم مرغ غلتانده شده و در روغن سرخ می شوند و سرو می گردند.

مائول‌ تاشن Maultaschen

اشپتزل Spätzle

این غذای آلمانی به صورت نودل و شکل رشته رشته، از ترکیب تخم مرغ، آرد، آب و نمک تهیه می شود. در حقیقت مخلوط این مواد که به صورت اشپتزل Spätzle در می آید را از دستگاه رشته کردن عبور می دهند. سپس آن را در آب جوش می ریزند.

اشپتزل Spätzle

کوونیگس برگر کلاپس Königsberger Klopse

این غذای مشهور و رسمی آلمانی به صورت کوفته می باشد که از ترکیب گوشت، پیاز، آرد و تخم مرغ تهیه شده و معمولا با سس سفید طبخ داده می شود. هنگام سرو این غذا معمولا از سیب زمینی آب پز هم کنار کوفته ها استفاده می شود.

کوونیگس برگر کلاپس Königsberger Klopse

سوسیس کاری Currywurst

یکی از محبوب ترین و لذیذ ترین و بهترین غذاهای آلمانی، سوسیس کاری یا Currywurst است که در رستوران ها و فست فود های زیادی در این کشور سرو می شود. برای طبخ این غذای خوشمزه معمولا سوسیس را ابتدا بخارپز کرده و در مرخله بعد به صورت حلقه حلقه یا بعضا به صورت درسته سرخ می کنند. سپس آن ها را با پودر کاری و سس کچاپ مزه دار می کنند.این غذای آلمانی معمولا همراه با سیب زمینی سرخ کرده سرو می شود.

سوسیس کاری Currywurst

براتورست Bratwurst

از دیگر انواع سوسیس های آلمانی که بسیار مورد توجه قرار می گیرد و به پادشاه غذاهای کبابی آلمانی شهرت یافته است براتورست Bratwurst است.برای تهیه آن سوسیس را کباب کرده و با سس خردل یا کچاپ مزه دار کرده و نوش جان می کنند.

براتورست Bratwurst

در سفر به آلمان خوردن غذاهای آلمانی، دیدن جاذبه های آلمان و آشنایی با فرهنگ و تاریخ این کشور را از یاد نبرید.