قایق های تفریحی کیش

قایق های تفریحی کیش

قایق های تفریحی کیش

کیش نیز مانند هر منطقه گردشگرپذیر ساحلی دیگری به تفریحات آبی مناسب نیاز دارد. خوشبختانه قایق های تفریحی کیش، کشتی های تفریحی و همچنین قایق های بادبانی متعددی در جزیره کیش برای تفریح گردشگران مهیا شده است که به آن ها اشاره می نماییم.

قایق تفریحی آکواریوم ستاره کیش

دلیل اصلی زیبایی جزیره کیش قرار گرفتن آن در میان آب های نیلگون خلیج همیشه فارس است. برای لذت بردن از این آب های نیلگون هم می توان به ساحل جزیره رفته و از شنا  و تفریحات ساحلی استفاده کرد و هم از طریق کشتی های آکواریوم موجود در جزیره می توان طبیعت زیر آب را به خوبی مشاهده نمود. یکی از این کشتی های تفریحی، قایق تفریحی آکواریوم ستاره کیش است که دز این مطلب به معرفی آن می پردازیم.

این کشتی آکواریومی، دارای ابعاد ۱۲ * ۵ * ۲٫۶ ( طول ، عرض و عمق ) بوده و با ایمنی کامل و تجهیزات لازم بعنوان تنها کشتی آواریومی کشور گردشگران را قادر می سازد تا زیبایی های خلیج همیشه آبی فارس را از عمق ۲٫۵ متری سطح دریا از طریق پنجره هایی تماشا کنند. وجود همچین امکاناتی می تواند باعث توسعه بیشتر صنعت گردشگری در جزیره کیش شده و گردشگران خارجی بیشتری را به این جزیره زیبای واقع در خلیج همیشه فارس بکشاند.

کشتی تفریحی آکواریوم ستاره کیش، در کشور ژاپن ساخته شده و می توان گفت تنها کشتی آکواریومی استاندارد موجود در کیش است که با پنجره های سالن زیر آب، گردشگران تور کیش را قادر به تماشای زیبایی های دریا، ماهی های رنگارنگ و مرجان ها و گیاهان متنوع دریایی می سازد.

کشتی آکواریوم ستاره کیش، روزانه چند گشت دریایی یک ساعته در آب های مرجانی جزیره انجام می دهد و گردشگران را به دیدن زیبایی های خلیج فارس دعوت می کند. در حین گشت دریایی برنامه های شاد و سرگرم کننده هم در این کشتی برگزار شده و مسافران را سرگرم می کند. معمولا از ساعت 21 به بعد گشت های شبانه کشتی های تفریحی اطراف جزیره کیش آغاز شده و تا یک بامداد در سانس های دو ساعته برگزار می شود که این گشت ها نیز مورد استقبال مسافران قرار می گیزد.

قایق تفریحی آکواریوم سیمرغ کیش

در تمامی نقاط دنیا که جزو مناطق ساحلی محسوب می شوند می توان استفاده از کشتی های تفریحی آکواریوم را یکی از تفریحات محبوب دانست. خوشبختانه در جزیره زیبای کیش مروارید خلیج همیشه فارس هم قایق های تفریحی آکواریوم برای استفاده گردشگران تهیه شده است. یکی از این کشتی های تفریحی که مورد توجه، قایق تفریحی آکواریوم سیمرغ کیش می باشد که در این مطلب به معرفی آن می پردازیم.

آب های زلال خلیج فارس هر کسی را برای تماشا به سمت خود می کشاند و هر کس رفتن بر روی آب های خلیج نیلگون همیشه فارس را تجربه کرده باشد بدون شک به یکی از بهترین خاطراتش در جزیره زیبای کیش تبدیل شده است. گشت و گذار در آبهای نیلگون خلیج فارس با کشتی های تفریحی یکی  از تفریحات پرطرفدار جزیره کیش می باشد که این کشتی های تفریحی شامل کشتی شبانه، کشتی های آکواریوم و قایق های کف شیشه ایی علاقه مندان را به این گشت ها می برند. کشتی تفریحی آکواریوم سیمرغ حرکت خود را از ساحل هتل ارم و هتل داریوش شروع می کند و با گشت بر روی آب ها به صخره های مرجانی می رسد. از کف شیشه ای کشتی می توانید طبیعت جزیره را همراه با موجودات دریایی آن ببینید. ماهی، خرچنگ، میگو و چندین جانور دیگر همگی در زیر پایتان قابل مشاهده هستند.. شما عزیزان میتوانید از دیدن سواحل هتل داریوش و هتل ارم و مناظر دیدنی جزیره زیبای کیش لذت ببرید و همچنین در هنگام قرار گرفتن کشتی بر روی سایت مرجانی از دیدن موجودات دریایی و دنیای زیر آب لذت ببرید. کشتی آکواریوم در طی مسیر همراه با موزیک زنده و برنامه های شاد برای شما مسافران و گردشگران گرامی تور کیش لحظات شادی را می سازد و سفرتان را در جزیره زیبای کیش خاطره انگیز می کند.

قایق تفریحی آکواریوم گردشگر 1 کیش

دیدن دنیای جذاب زیر آب برای گردشگرانی که به مناطق ساحلی سفر می کنند می تواند یک تفریح عالی محسوب شود. جزیره کیش نیز خوشبختانه دارای همچین امکاناتی شده است و برای گردشگران امکان استفاده از کشتی های آکواریوم فراهم شده است. یکی از این کشتی های آکواریوم در جزیره کیش، قایق تفریحی آکواریوم گردشگر 1 کیش می باشد که بسیار مورد استقبال گردشگران قرار دارد و در این مطلب به معرفی آن می پردازیم.

برای دیدن دنیای شگفت انگیز زیر آب های خلیج فارس زیبا، کافیست در این کشتی ها نشسته و از کف آن زیبایی های دریا را نظاره گر باشید. کشتی آکواریوم گردشگر ۱ یکی از این کشتی های جذاب و هیجان انگیز در جزیره کیش است که با رفتن به مناطقی که ماهی و مرجان های بی شماری دارد، لذت دیدن دنیای زیر دریا را نصیب شما می کند. مرجان ها، ماهی های رنگارنگ تزئینی و خوراکی، توتیاها، خرچنگ ها و ستاره دریایی و سایر موجودات آبزی همه از آن کف نمایان هستند و در حقیقت فیلم مستندی را به نمایش می گذارند. گشت های این کشتی همراه با موزیک زنده و پذیرایی است و محیطی شاد را فراهم می کند.

گشت کشتی آکواریوم  گردشگر 1 کیش از ساعت 21 شروع شده و تا ساعت یک بامداد در سانس های دو ساعته صورت می گیرد. طى عبور از نواحى مختلف ساحل شما مى توانید مرجان ها و سایر موجودات دریایى کف دریا را ببینید. امکانات گشت کشتی آکواریوم  گردشگر 1 شامل: پذیرایی از مهمانان، سرو شام در رستوران کشتی، موزیک زنده، جنگ های شادی، برنامه های شاد و مهیج، قرعه کشی و اهدای جوایز می باشد. در سفر به جزیره زیبای کیش، استفاده از کشتی های آکواریوم که امکان دیدن دنیای زیبا و ناشناخته زیر آب های خلیج فارس را به شما می دهد، را از دست ندهید.

قایق تفریحی آکواریوم توتیا کیش

هر مسافری که به یک منطقه ساحلی سفر می کند قطعا علاقه مند به استفاده از تفریحات آبی مختلف می باشد. یکی از تفریحات آبی که بسیار مرسوم است کشتی های آکواریوم است که امکان دیدن طبیعت و دنیای زیر آب را به مسافران می دهد. جزیره زیبای کیش نیز از این مورد مستثنی نیست و مسافران و گردشگران این جزیره علاقه مند به دیدن طبیعت زیر آب خلیج همیشه فارس هستند. خوشبختانه در جزیره کیش به این موضوع فکر شده و قایق ها و کشتی های تفریحی آکواریوم متعددی از جمله قایق تفریحی توتیا کیش برای مسافران عزیز آماده خدمت رسانی می باشد.

این کشتی، همان طور که از اسمش پیداست، یک کشتی آکواریومی بوده و به دلیل داشتن کف شیشه ای، مانند یک آکواریوم عمل می کنند و می توان به راحتی زیر دریا و طبیعت خلیج فارس را مشاهده کرد. د واقع وقتی در این کشتی ایستاده اید، می توانید کف دریا، اعماق آن و جانواران موجود در زیر آن را به خوبی مشاهده کنید. به ویژه اینکه آب های خلیج فارس بی نهایت زلال و شفاف بوده و محل زندگی انواع موجودات دریایی نظیر مرجان ها، ماهی های تزئینی و خوراکی، توتیاها، خرچنگ ها، ستاره دریایی و گیاهان دریایی می باشد.

اما لازم است ذکر شود که معمولا ناب ترین طبیعت موجود در زیر دریا در کنار صخره های مرجانی دیده می شود. علت شفافیت آب در این نواحی نیز همین مرجان ها هستند که علاوه بر زیبایی، آب را هم تصفیه می کنند و مانع از کدر شدن آن می شوند.

کشتی تفریحی آکواریوم توتیا با فضای شادی که برای شما گردشگران عزیز ایجاد می کند، این امکان را به وجود می آورد که به راحتی بتوانید از طبیعت موجود در زیر دریا لذت ببرید و اوقاتی خوش را در کنار عزیزانتان در این قایق بگذرانید.

قایق های تفریحی بادبانی کیش

مناطقی که ساحلی محسوب می شوند، به طور طبیعی پتانسیل جذب گردشگر فراوانی را دارند. اما لازم است که در این مناطق زیرساخت های گردشگری مناسبی از جمله انواع تفریحات ساحلی و دریایی نیز تعبیه شود. در جزیره زیبای کیش خوشبختانه در سال های اخیر انواع مختلفی از تفریحات دریایی فراهم شده است که بسیاری از هموطنان و حتی توریست های خارجی را جذب می نماید. یکی از این موارد امکان استفاده از قایق های تفریحی بادبانی کیش است.

گردشگران علاقه مند به ماجراجویی، قطعا استفاده از این قایق های تفریحی را از دست نخواهد داد. در اسکله تفریحی جزیره کیش انواع مختلفی از قایق های بادبانی وجود دارد و شما می توانید همراه با خانواده و دوستان و همسفران خود، یکی از آن ها را انتخاب کنید و راهی گشت کوتاه دریایی شوید. البته باید ظرفیت قایق را هم در نظر بگیرید زیرا هر کدام از این قایق ها، ظرفیت خاص خود را دارند.

اگر به شهرهای توریستی ساحلی در کشورهای دیگر سفر کرده باشید و مقایسه ای انجام دهید، خوشبختانه در می یابید که از نظر وجود امکانات تفریحی ساحلی و دریایی از جمله انواع قایق ها و کشتی های تفریحی، دیگر جزیره کیش هیچ چیزی از رقبای خارجی اش کم ندارد و امکانات موجود در جزیره کاملا به روز و مناسب شده است.

قدمت قایق های بادبانی به هزاران سال پیش باز می گردد اما امروزه به یکی از پرطرفدارترین تفریحات آبی جزیره کیش تبدیل شده است که جمعیت انبوهی از مسافران تور کیش را به سمت خود می کشد. در گذشته های دور که باد تنها انرژی محرک برای حرکت قایق ها در آب بود این نوع قایق ها استفاده فراوانی داشتند. اما امروزه برای ورزش و تفریح و به طور حرفه ای برای مسابقات ورزشی و حتی در المپیک استفاده می شوند.

کشتی تفریحی آرتمیس کیش با موسیقی زنده

گردشگران در سفر به هر منطقه ای با توجه به خصوصیات مقصد سفر، نیازهای متفاوتی دارند. به عنوان مثال کسی که به یک شهر تاریخی سفر می کند قطعا می خواهد اکثر وقتش را به دیدن آثار باستانی بگذراند. اما کسی که به یک شهر ساحلی سفر می کند واضح است که به تفریحات ساحلی و دریایی تمایل زیادی خواهد داشت. خوشبختانه در جزیره کیش امکانات تفریحات دریایی و ساحلی به شکلی مطلوب برای گردشگران مهیا شده است. یکی از این امکانات کشتی هایی تفریحی مانند کشتی تفریحی آرتمیس کیش با موسیقی زنده هستند که در این مطلب به معرفی آن می پردازیم.

این کشتی در سانس های 2 ساعته به میهمانان خدمت رسانی می کند. برای سوار شدن به این کشتی می توانید به بندرگاه کیش مراجعه فرمایید. لازم است نیم ساعت قبل از حرکت در محل بندرگاه جزیره حاضر شوید. نکته مهم این است که جهت جلوگیری از تکمیل ظرفیت و برنامه ریزی بهتر، سعی کنید بلیط خود را زودتر رزرو کنید.

از امکانات تفریحی این کشتی، برنامه های شاد و استند آپ کمدی به شمار می رود. این کشتی همچنین اولین رستوران دریایی جزیره کیش نیز به شمار می رود. جالب است بدانید از همه میهمانان کشتی با چلو جوجه، دورچین و نوشیدنی در تمامی هر 3 سانس همه روزه پذیرایی می شود.

حال به معرفی مشخصات خود کشتی می پردازیم. این کشتی دارای طول ۳۰ متر و عرض ۱۰ متر در دو طبقه طراحی گردیده که رستوران آرتمیس با ظرفیت ۱۳۰ صندلی در طبقه اول آن است. سوار شدن بر روی این کشتی تفریحی برای افراد با هر سن و سال بسیار راحت است و احتیاج به بالا رفتن از پله و نردبان ندارد. این کشتی که از بزرگترین و شیک ترین کشتی های تفریحی ایران است از تیر 1387 در سواحل کیش افتتاح شده و تا کنون نیز به هموطنان و گردشگران خدمت رسانی می کند.

کشتی تفریحی نوید دریا کیش با موسیقی زنده

کشتی های تفریحی یکی از جاذبه های تفریحی هستند که در تمامی دنیا در مناطق ساحلی به گردشگران خدمت رسانی می کنند. جزیره کیش منطقه ساحلی توریستی اصلی کشور ماست و خوشبختانه کشتی های تفریحی زیادی برای آن در نظر گرفته شده است. یکی از این کشتی های تفریحی، کشتی تفریحی نوید دریا کیش با موسیقی زنده است که در این مطلب قصد داریم به معرفی آن بپردازیم.

در تمامی ایام سال به غیر از ایام سوگواری و مناسبت های عزاداری موزیک زنده برای هر دو سانس روی این کشتی نواخته می شود. این کشتی کافی شاپ و پذیرایی شام ر نیز دارا می باشد. خدمات عکاسی حرفه ای هم در این کشتی ارائه می شود و می توانید با خانواده و عزیزان خود عکس های یادگاری عالی در خلیج فارس داشته باشید.

کشتی تفریحی نوید دریا از کشتی های تفریحی بزرگ و لاکچری در جزیره کیش می باشد که ساخت کشور ژاپن است. این کشتی از لحاظ امکانات و تجهیزات بسیار به روز و مجهز می باشد. این کشتی بسیار زیبا و باشکوه در سه طبقه مجزا و با امکانات بسیار زیاد ساخته شده است. این کشتی دارای سالن های وی آی پی، سالن فرست کلاس و سالن موزیک می باشد که تمامی این سالن ها با امکانات فراوانشان در اختیار گردشگران و میهمانان می باشد. کشتی تفریحی نوید دریا دارای یک عرشه بسیار بزرگ و رویایی می باشد. میهمانان می توانند با قدم زدن بر روی عرشه این کشتی از هوای مطلوب و دلچسب جزیره کیش در شب لذت ببرند.

گشت دریایی کشتی های تفریحی شبانه در آب های اطراف جزیره کیش معمولا از ساعت 21 شروع شده و تا ساعت یک بامداد در سانس های دو ساعته ادامه دارد. این گشت ها به همراه پذیرایی از مهمانان، سرو شام در رستوران کشتی همراه با موزیک زنده، جنگ شادی، برنامه های شاد و مهیج، قرعه کشی و اهدای جوایز می باشد.

کشتی تفریحی دنا کیش با موسیقی زنده

خوشبختانه در سال های اخیر در جزیره کیش کشتی های تفریحی و سایر امکانات تفریحات دریایی و ساحلی به میزان مناسب گردآوری شده است تا هموطنان به جای سفر به کشورهای همسایه بتوانند بهترین امکانات تفریحی را در دل خلیج همیشه فارس و جزیره کیش خودمان استفاده نمایند. یکی از این کشتی های تفریحی که بسیار مورد استقبال هموطنان و همچنین مسافران و گردشگران خارجی هم قرار گرفته، کشتی تفریحی دنا کیش با موسیقی زنده است. در این مطلب به معرفی مشخصات و امکانات این کشتی تفریحی زیبا می پردازیم.

کشتی تفریحی  دنا کیش یکی از بهترین و با کیفیت ترین کشتی های موجود در جزیره می باشد و ساخت کشور استرالیا و با ظرفیت ۲۵۰ نفر از نوع کشتی های کاتاماران بوده و دارای ۳ طبقه مجزا می باشد. این کشتی از کشتی های ۴ ستاره جزیره کیش می باشد. در سالن موزیک کشتی هنرمندان جزیره کیش به اجرای موزیک زنده و برنامه های هیجان انگیز می پردازند و لحظاتی خوش و به یاد ماندنی برای شما و عزیزانتان می سازند.

امکانات این کشتی واقعا متنوع است . به عنوان مثال در طبقه بالایی کشتی سالن VIP برای آن دسته از گردشگرانی که مایل باشند وجود دارد که مسافران می توانند از نواخت آرامش بخش پیانو، مدتی را با لذت سپری کنند. همچنین مشاهده مناظر جزیره زیبای کیش از روی آب های نیلگون خلیج همیشه فارس هم بر روی عرشه این کشتی ممکن می باشد و لحظاتی لذت بخش را برای شما فراهم می آورد. عکاسان حرفه ای نیز از شما و عزیزانتان در این مناظر دیدنی عکس هایی عالی می اندازند تا بتوانید خاطرات زیبای خود در این جزیره زیبا را ماندگار کنید. پذیرایی شام در کشتی تفریحی دنا کیش با بالاترین کیفیت غذا صورت می گیرد که مناسب پذیرایی از هموطنان عزیز و گردشگران خارجی می باشد.

کشتی تفریحی رانیا کیش با موسیقی زنده

تمامی مقاصد گردشگری ساحلی در سراسر دنیا، دارای امکانات مناسبی برای تفریحات ساحلی و دریایی هستند. اما متاسفانه تا چند سال قبل این امکانات تفریحی در مناطق ساحلی کشور ما بسیار کم بود. خوشبختانه در سال های اخیر مناطقی مانند کیش به بهترین امکانات تفریحات دریایی که مناسب گردشگران داخلی و خارجی است مجهز شده اند. کشتی تفریحی رانیا کیش با موسیقی زنده یکی از بهترین امکانات تفریحات دریایی در کیش است که مورد استقبال گردشگران می باشد.

کشتی تفریحی رانیا کیش، بزرگترین و تندروترین کشتی مسافربری و تفریحی ایران است که با ظرفیت 400 نفر به مسافران عزیز خدمت رسانی می نماید. این کشتی زیبا و بزرگ امکاناتی قبیل کافی شاپ عرشه وی آی پی آماده سرویس دهی به مسافران گرامی می باشد.

موسیقی زنده در تمامی سانس های دو ساعته حرکت کشتی تفریحی رانیا کیش نیز مانند سایر کشتی های تفریحی کیش اجرا می شود. استفاده از برنامه های هنری و سرگرم کننده و موسیقی زنده همراه با سرو شام در میان آب های نیلگون خلیج همیشه فارس می تواند اوقاتی خوش و بی نظیر و خاطره انگیز برای شما و خانواده و عزیزانتان بسازد.

در داخل این کشتی تفریحی زیبا که از نظر فضا نیز بزرگترین کشتی مسافری کیش است، می توانید علاوه بر داشتن لحظاتی خوش در دل خلیج همیشه فارس، بهترین غذاها را نیز میل نمایید. کیفیت غذا در این گونه سفرهای تفریحی بسیار مهم است. شما می توانید از این نظر نیز با خیال راحت از کیفیت و سلامت غذاهای سرو شده در این کشتی و همچنین سایر کشتی های تفریحی جزیره کیش، غذا میل فرمایید.

به شما عزیزان توصیه می شود با سفر به جزیره کیش از زیبایی های خلیج همیشه فارس و همچنین امکانات گردشگری فراوانی که به ویژه در سال های اخیر در این جزیره ایجاد شده اند برای داشتن سفری خوش و خاطره انگیز استفاده فرمایید. از این جاذبه های گردشگری کیش حتما بازدید فرمایید.