جایروکوپتر در جزیره کیش

جایروکوپتر در جزیره کیش

جایروکوپتر در جزیره کیش

جزیره زیبای کیش در سالهای اخیر پیشرفت چشم گیری در جذب توریست داشته است که بخش اعظمی از آن را مدیون ایجاد جاذبه های گردشگری جدید و به روز است. در کشورهای حاشیه خلیج فارس، تفریحات آبی و غیر آبی بسیاری در اختیار گردشگران قرار داده می شود که کیش نیز همگام با این کشور ها پیشرفت کرده و پا به پای آنها جلو رفته است. یکی از جدیدترین تفریحاتی که امکان آن به تازگی فراهم شده است، سوار شدن بر جایروکوپتر در جزیره کیش است که تجربه متفاوت و به یاد ماندنی را برای گردشگران به ارمغان می آورد. پرواز با هواپیماهای بدون موتور (گلایدر)، جایروکوپتر و کایت موتوردار علاوه بر این که فرصتی است برای تجربه هیجان پرواز که از امیال دیرینه انسان است، به علاقمندان این امکان را می‌دهد که زیبایی های جزیره را از آسمان تماشا کنند و لذت ببرند.

جایروکوپتر، اتوجایرو و یا هواپیمای جایرودر کیش تلفیقی از هلیکوپتر و هواپیما است که به گردشگران کمک می کند در فضایی امن و آرام پروازی برفراز خلیج فارس را تجربه و جزیره مرجانی کیش را از منظری متفاوت تماشا کنند. برای انجام این پرواز باند گلایدر فرودگاه بین المللی کیش به طول 1500 متر پذیرای گردشگران و ساکنان جزیره می باشد. برای تجربه این پرواز که در ارتفاع کم زیر نظر خلبانان با تجربه انجام می شود به کلوپ هوایی جزیره زیبای کیش مراجعه نمایید. این پرواز برای افراد بالای ۷ سال بلامانع می باشد. کلوپ هوایی کیش تنها مرکز در خاور میانه است که امکان پرواز با جایروکوپتر را برای تمامی افراد فراهم نموده است.

جایروکوپتر یکی از جدیدترین و مهیج ترین تفریحات کیش است که معمولا به مدت مشخصی در آسمان جزیره کیش پرواز میکند. هزینه پرداختی شما بسته به مدت زمانی که از وسیله استفاده می کنید دارد. هر پرواز ۱۰ دقیقه است و نرخ آن هم تقریبا ۱۳۰ هزار تومان است. البته شما می توانید برگه های تخفیف استفاده از تفریحات هوایی کیش را تهیه کنید و با قیمتی خیلی کمتر از این وسیله تفریحی استفاده کنید. برای تهیه برگه های تخفیف می توانید به آژانس های گردشگری این جزیره مراجعه کنید و از آنها برگه های تخفیف تفریحات کیش را بخواهید. از این جاذبه های گردشگری کیش حتما بازدید فرمایید.