تفریحات آبی در سواحل نیلگون کیش

تفریحات آبی در سواحل نیلگون کیش

تفریحات آبی در سواحل نیلگون کیش

در سفر به کیش حتما باید سعی کرد از دیدنیهای جزیره کیش دیدن کرد. جاذبه های گردشگری کیش محدود نیست و بسیار متنوع است که از تفریحات آبی و ساحل زیبای خلیج فارس گرفته تا جاذبه های تاریخی و مراکز خرید متنوع را شامل می گردد. در ادامه این مطلب ما سعی داریم کمی در مورد تفریحات آبی و امکانات ساحلی جزیره زیبای کیش شرح دهیم.

اولین مورد از تفریحات آبی در سواحل نیلگون کیش، شاتل کیش است. قطعا یکی از هیجان انگیزترین تفریحات کیش شاتل است که هم بصورت دسته جمعی و هم تک نفره می توان آن را انجام داد، این تفریح به این صورت است که شما سوار بر تیوب شده و با قایق های تندرو، با سرعت بسیار بالایی روی سطح دریا کشیده می شوید و هیجان وصف ناپذیری را تجربه می کنید.

یکی دیگر از تفریحات آبی کیش فلای بورد کیش است. فلای بورد وسیله است که با اتصال به یک جت اسکی شخص را بر روی هوا معلق نگه می دارد و با پمپاژ و فشار آب به او اجازه مانور دادن و انجام حرکات نمایشی را می دهد.

کیبل اسکی کیش نیز در کیش برای علاقمندان مهیا می باشد. بزرگ ترین سایت کیبل اسکی دنیا در جزیره کیش قرار دارد. همچنین اولین سایت اسکی روی آب خاورمیانه متعلق به جزیره کیش است. این سایت اسکی در یکی از زیباترین نقاط ساحل کیش با درختان نارگیل فراوان و درختان لور قدیمی، با آلاچیق های متعدد در طول ساحل، نزدیک اسکله بزرگ تفریحی و پلاژ آقایان واقع شده و امکانات پارکینگ نیز برای آن وجود دارد.

اسکوتر زیر دریایی یکی دیگر از جدیدترین تفریحات آبی کیش است. این دستگاه امکان تجربه غواصی را برای همه افراد بالای 12 سال فراهم نموده است و بدون اینکه فرد نیازی به تجربه ی غواصی داشته باشد می تواند به راحتی از این دستگاه، بدون نیاز به حمل وسایل غواصی و یا گواهینامه های مربوطه و حتی بدون بلد بودن شنا در آب، استفاده کند.

تفریحات آبی در سواحل نیلگون کیش