بهترین مقاصد گردشگری آفریقا در سال 2019

بهترین مقاصد گردشگری آفریقا در سال 2019

بهترین مقاصد گردشگری آفریقا در سال 2019

موسسات و انتشارات هایی که هر ساله بهترین مقاصد گردشگری را انتخاب و معرفی می کنند امسال نیز برای سال 2019 پیشنهاداتی در تمامی قاره ها برای سفر ارائه داده اند. ما در میان این لیست های ارائه شده گشته ایم و موارد مشترک را به عنوان بهترین مقاصد گردشگری آفریقا در سال 2019 خدمت شما علاقه مندان سفر معرفی نموده ایم. با ما همراه باشید تا بهترین مقاصد سفر در قاره آفریقا در سال 2019 را با هم مرور کنیم.

جاذبه های گردشگری مکناس مراکش از مقاصد توریستی آفریقا در سال 2019

شهر تاریخی و توریستی مکناس از جاذبه های توریستی مراکش و از مقاصد پیشنهادی سفر در آفریقا است. منطقه مقدس مولای ادریس و دروازه باب المنصور از جاذبه های گردشگری مکناس هستند. اما مهم ترین جاذبه توریستی مکناس، خرابه های رومی و باستانی ولیلی هستند. ستون ها و عبادتگاه های موجود در بالای تپه ای مشرف به شهر است. اما آثار باستانی که در اعماق زمین کشف شده در موزه باستان شناسی رباط (Rabat) نگهداری می شود. اوج قدرت و شکوه این شهر در بین سال های ۲۴ تا ۲۸۵ بود، سال هایی که پایتخت استان رومی به حساب می آمد و بیشتر این خرابه ها هم برای همان دوره است.

جاذبه های گردشگری مکناس مراکش از مقاصد توریستی آفریقا در سال 2019

جاذبه های گردشگری زیمبابوه از بهترین مقاصد سفر در آفریقا در سال 2019

زیمبابوه از توریستی ترین کشور های قاره آفریقا، از جنوب با آفریقای جنوبی، از جنوب غربی با بوتسوانا، از شمال غرب با زامبیا و از شرق با موزامبیک همسایه است. آبشار ویکتوریا از مهم ترین جاذبه های گردشگری زیمبابوه است که همه ساله توریست های زیادی را به سمت خود می کشد.

آبشار ویکتوریا از مهم ترین جاذبه های گردشگری زیمبابوه

پارک ملی هوانگ نیز از جاذبه های توریستی زیمبابوه به شمار می رود. این پارک با مساحت 14650 کیلومتر مربع مساحت بزرگ ترین پارک زیمبابوه است، هوانگ در شمال غربی این کشور و در نزدیکی شهر ویکتوریا واقع شده است. این پارک با بیش از 100 گونه از پستانداران و نزدیک به 400 گونه پرنده ثبت شده یکی از مراکز اصلی توریستی زیمبایوه به شمار می آید.

پارک ملی هوانگ از جاذبه های توریستی زیمبابوه

پارک ملی ماتوبو Matobo National Park یکی دیگر از جاذبه های توریستی زیمبابوه است و از میراث جهانی یونسکو در آفریقا محسوب می شود.

پارک ملی ماتوبو از جاذبه های توریستی زیمبابوه

جاذبه های گردشگری سائوتومه و پرنسیپ در خلیج گینه از مقاصد توریستی برتر سال 2019 آفریقا

بدون شک درصد بسیار بالایی از مردم اسم این کشور را نیز نشنیده اند. کشور سائوتومه و پرنسیپ در خلیج گینه در غرب قاره آفریقا قرار دارد و در واقع از همین دو جزیره به همین نام ها تشکیل شده است. پایتخا این کشور سائوتومه می باشد.مساحت این دو جزیره روی هم 372 مایل مربع می باشد. مرتفع ترین نقطه این کشور آتشفشان سوزنی شکل فوق العاده جذاب Pico Cao Grand است که هزار فوت از سطح جزیره بالاتر است. جمعیت آن 200 هزار نفر است.  طبیعت دست نخورده این کشور، اصلی ترین جاذبه توریستی آن است. به همین علل این کشور از بهترین مقاصد سفر سال 2019 در قاره آفریقا برگزیده شده است.

جاذبه های گردشگری سائوتومه و پرنسیپ در خلیج گینه از مقاصد توریستی برتر سال 2019 آفریقا

همچنین بخوانید:

همچنین می توانید این مطالب را مطالعه فرمایید که احتمالا برایتان جذاب خواهند بود:

بهترین مقاصد گردشگری اروپا در سال 2019

بهترین ایرلاین های 2018 دنیا

بهترین مقاصد گردشگری آسیا در سال 2019

بهترین فروگاه های جهان در سال 2018

بهترین مقاصد گردشگری دنیا در سال 2019