باگی کیش

باگی کیش

باگی کیش

کیش به عنوان چهارمین مقصد گردشگری در جنوب غرب آسیا از سوی سازمان گردشگری اعلام شده ‌است. جزیرهٔ کیش سالانه پذیرای بیش از یک‌میلیون نفر گردشگر داخلی و خارجی است. عدم نیاز به دریافت ویزا برای کلیهٔ اتباع خارجی، باعث شده تا گردشگران خارجی به راحتی بتوانند به جزیره سفر کنند. شمار دیدنیها و مراکز تفریحی کیش بسیار زیاد است و سلیقه همه طیف های گردشگران را پوشش می دهد. از تفریحات دریایی متنوع گرفته تا پارک آبی زیبا، از مکان های تاریخی متعدد تا مراکز خرید جذاب. بنایراین شما اگر بخواهید همه تفریحات جزیره را تجربه کنید و از همه مکان های تاریخی دیدن کنید، باید مدت زیادی را در جزیره اقامت داشته باشید. در سالهای اخیر امکان تجربه تفریحات متعددی در کیش ایجاد شده است که یکی از آنها حرکت با موتور های چهار چرخ در پیست باگی کیش است.

پیست خاکی باگی در جزیره زیبای کیش یکی از جالب ترین و مهیج ترین تفریحات کیش است که از نظر مسافران تور کیش تفریح بسیار محبوب و هیجان انگیزی به حساب می آید. طول جاده این پیست 400 متر است و افراد با ماشین های دو نفره مخصوص میتوانند باگی سواری کنند.

علاوه بر این، در تورهای ورزشی تفریحی باگی، باگی سواران میتوانند با راهنمایی راهنمایان حرفه ای پیست باگی که با موتورهای چهارچرخ ATV در جلوی آنها حرکت میکنند از مسیری عبور کنند که از چندیدن جاذبه گردشگری کیش مثل کلبه هور، درخت سبز و کشتی یونانی بازدید کنند. این راهنما نه تنها شما را در مسیر مناسب هدایت میکند، بلکه مراقب است تا افراد بعد از پرش و فرود آمدن به زمین ضربه و آسیبی نبینند.

جالب است بدانید موتورهای چهار چرخ باگی به‌ صورت چرخ باز و بدون بدنه کامل ساخته می‌شوند و میله‌هایی وظیفه حفاظت از جان سرنشینان را بر عهده می‌گیرند. باگی‌ها تنوع بسیار زیادی دارند اما اصول ساخت آنها تقریبا مشابه است و البته در میان این خودروها برخی پا را بسیار فراتر گذاشته‌اند و در حد خودروهای سوپر‌اسپورت توان پیدا کرده‌اند. قیمت‌های چند ده هزار دلاری نشان می‌دهد که این خودروها بر عکس ظاهر ساده و بی‌آلایشی که دارند از فناوری‌های پیشرفته و مواد جدیدی استفاده می‌کنند که قدرت و نیروی بسیار زیادی به آنها بخشیده است. یکی از مهم‌ترین بخش‌های هر باگی، سیستم تعلیق آن است. به دلیل اینکه باگی‌ها اغلب برای مسیرهای آفرود و غیر معمول استفاده می‌شوند، داشتن یک سیستم تعلیق قدرتمند برای آنها اهمیت زیادی دارد. اگر به این ورزش مفرح علاقمند شده اید می توانید با سفر به کیش، تجربه ای خاطره انگیز داشته باشید. از این جاذبه های گردشگری کیش حتما بازدید فرمایید.