بانجی جامپینگ کیش

بانجی جامپینگ کیش

بانجی جامپینگ کیش

پرش بانجی یا بانجی جامپینگ، به عملی گفته می شود که فرد از ارتفاع زیاد به سمت پایین، سقوط آزاد می کند. شخصی که سقوط آزاد میکند، بوسیله طناب و محافظ ایمنی، حفاظت می شود. اولین باشگاه بانجی جامپینگ ایران در شهریور ماه سال ۱۳۸۶ دربام تهران و مجموعه توچال برپا شده‌است. جزیره زیبای کیش در سال های اخیر پیشرفت های چشم گیری در زمینه گردشگری داشته است و با این پیشرفت ها توانسته گردشگران بسیاری را به خود جذب کند. بانجی شوتینگ و بانجی جامپینگ کیش، جزو جاذبه های گردشگری، تفریحی جدید کیش است که هیجان و ترس را برای شما به ارمغان می آورد.

بانجی جامپینگ در واقع ورزشی است که شخص با محافظ و همچنین یک طناب فنر دار از ارتفاع زیاد به سمت زمین می پرد، البته جای نگرانی وجود ندارد چون فرد هیچ برخوردی با زمین پیدا نمی کند و پیش از رسیدن به زمین به وسیله طناب بین زمین و آسمان معلق می ماند. این ورزش مهیج در سال های اخیر طرفداران بسیاری پیدا کرده است اما هر کسی جرأت انجام دادن آن را ندارد. اگر از افراد شجاع و علاقه مند به هیجان هستید در سفر خود به این جزیره توریستی بانجی جامچینگ کیش را از دست ندهید.

بانجی جامپینگ کیش در تاریخ 28 تیر ماه سال 1395 افتتاح شده است و به عنوان اولین بانجی جامپینگ خاورمیانه شناخته می شود. زمینی که بانجی جامپینگ کیش در آن احداث شده حدود 1500 متر مربع می باشد که امکانات تفریحی و رفاهی خوبی را برای گردشگران تور کیش مهیا کرده است و در جوار شهر زیرزمینی کاریز قرار دارد. وجود تعدادی رستوران باکیفیت در این مجموعه لذت بردن از غذاهای دریایی بی نظیر و انواع غذاهای بین المللی را در اختیار گردشگران تور داخلی قرار می دهد. خوب است بدانید بانجی جامپینگ کیش در مرکز جزیره و در میدان المپیک واقع شده است به همین جهت دسترسی به آن بسیار آسان بوده و گردشگران کیش می توانند به سادگی خود را به سکوی پرش رسانده و اوج هیجان را در این بانجی جامپینگ تجربه کنند. گردشگران کیش باید بدانند که قیمت بلیط بانجی جامپینگ کیش بین 40 الی 110 هزار تومان است که بسته به زمان و ارتفاع سکوی پرش متفاوت است.

قبل از تهیه بلیط برای استفاده از این بازی مطمئن شوید که آمادگی تجربه پرش از ارتفاع را دارید و از آدرنالین زیاد هراسی ندارید، اگر از پریدن و امتحان کردن این ورزش می ترسید به شما پیشنهاد می کنیم از افرادی که تجربه این پرش را داشته اند در رابطه با حس و حالشان بپرسید، همچنین دیدن پرش افراد دیگر از سکو می تواند برای شما مفید باشد. تهیه بلیط از کانترهای موجود در هتل و مراکز خرید به دلیل تخفیف های مناسب توصیه می شود ولی در نزدیکی این مجموعه نیز می توانید بلیط خریداری کنید. ایمنی بانجی جامپینگ کیش مورد تایید واقع شده و این سکو دارای مجوز بین المللی می باشد و گردشگران کیش می توانند با خیالی آسوده و اطمینان خاطر از این تفریح استفاده کنند. قبل از پرش یک مربی دوره دیده و ماهر در حدود 30 دقیقه به شما آموزش و طریقه استفاده از بانجی را توضیح می دهد تا شما بتوانید به درستی این کار را انجام دهید و نکات ایمنی لازم را رعایت کنید. جالب است بدانید که به هنگام انجام شدن هر پرش، گوینده این مجموعه تفریحی، گزارش زنده انجام می دهد و نکات جذاب هر پرش را برای علاقمندان شرح می دهد.